پشتیبانی و اطلاعات :     09126444978    یا    09192279917     همچنین جهت سفارش یا از تلفن یا از تلگرام استفاده نمایید .            سفارش مستقیم در تلگرامکانال تلگرام

  محصولات میز تلویزیون ' توماس ' از دیماه 1397 تولید و به بازار عرضه شده اند. به واسطه آشنایی و شناخت مناسب مدیران مجموعه از بازار محصولات صوت و تصویر ایران ، محصولات ' توماس' به سرعت جایگاه مناسبی پیدا کرد .

انعطاف پذیری و قابلیت تطابق این مجموعه با تنوع سلایق مشتریان ، عامل دیگری بوده که باعث شده محصولات تولیدی این شرکت طیف وسیعی از مشتریان گوناگون را پوشش دهد. علیرغم همه این پیشرفتها ، معترفیم که هنوز در آغاز راهیم و تا رسیدن به جایگاه آرمانی و ایده آل خود ، فاصله ای طولانی داریم .

راهنمایی ها و نقدهای سازنده تک تک همکاران و از آن بالاتر یکایک مشتریان و مصرف کنندگان محصولات 'توماس ' سرعت ما را در رسیدن به موفقیت های بیشتر یاری خواهد داد. ' توماس' در تلاش است تا علاوه بر فعالیت دربازار فروش سنتی و فروشگاهی ، در برقراری ارتباط با مشتریان از طریق بازارهای مدرن و آنلاین نیز موفق عمل کند . گو اینکه برای دستیابی به این هدف از کمک فروشگاههای صوتی و تصویری همکار خود در سراسر کشور استفاده خواهد کرد.

یا حقتعداد بازدید : 1145 بازدید

© 2022 http://thomastvstand.com